یه چند وقتی میشه وبلاگم را پر از دانلود کردم چون زید خبری جایی نیست

پری دریایی3

 

http://rapidshare.com/files/143675155/The.Little.Mermaid.Ariels.Beginning.DVDRip.XviD-iAPULA.part1.rar 

http://rapidshare.com/files/143659277The.Little.Mermaid.Ariels.Beginning.DVDRip.XviD-

 

 

تمامی لینک ها از رپید شیر است و مطمئنه

دسته ها :
پنج شنبه بیست و هشتم 6 1387
لینک دانلود انیمشن وال ئی را میذارم با کیفیت دی وی دی از رپیدشیر 

  


part1

part2 دسته ها :
شنبه بیست و سوم 6 1387
راستی در تالار گفتگو های انجمن گویندگان جوان ، نظرسنجی انتخاب بهترین وبلاگ انیمیشنی برگزار شده ، اگر خواستید به اینجا رفته و به وبلاگ من یا هر وبلاگ دیگه رای بدهید 
دسته ها :
شنبه بیست و سوم 6 1387

 

موزه هنر های کارتونی پیکسار که هرسال برگذار میشود امسال شنبه 11 اکتبر ساعت5:30 است و در های پیکسار برای همه باز میشه و  قیمت بلیت های این موزه 200$ برای هر شخص و 1200$ برای هر 10 نفر است.   در سالن اصلی پیکسار آغاز واز جمله کارهای آن و بازدید کنندگان می توانند در آنجا چرخی زده و به تصاویر وال ای که به در و دیوار چسبیده شده اند نگاه کنند ( تصاویر دیوار های سالن اصلی پیکسار با اکران هر انیمیشن تغییر می کنند ).در ساعت : 6:30 بازدید کنندکان وارد سینمای 235 نفری اختصاصی پیکسار می شوند و پشت صحنه و طریقه ی ساخت " در جستجوی نمو" ، "شگفت انگیزان" ، "رتتویی" و وال-ای را تماشا می کنند. و همچنین می توانند نگاهی به آخرین انیمیشن کوتاه پیکسار ، یعنی برن ای بیاندازند.
در آخر هم بعد از سخنرانی ( نمی دونم کی حرف می زنه ) می توانند با کارکنان پیکسار در سالن اصلی حرف بزنند و از فروشگاه تازه تاسیس پیکسار یادگاری بخرند.
در طول این تور هم از بازدید کنندگان بوسیله ی خوراکی و نوشیدنی های مختلف پذیرایی می شود ( حاضرم شرط ببندم یکی از خوراکی ها کورنفلکس های محبوب پیکسار هستش )
 است

 

پیکسار ازسال2003 بطور محدود هر ساله قوری های متحرکی را با نشان رندرمن ( نرم افزار و موتور قدرتمند پیکسار ) تولید و در قسمت فروشگاه داخل کمپانی خود و چند جای دیگر به فروش می رساند. از قوری های امسال فقط 3500 عدد تولید شده و به نوعی ویژه می باشند زیرا عدد 20 که گرامی داشت بیستمین سالگر رندر من است در جلوی آن به چشم می خورد.
برای کسانی که کنجکاو هستند هم باید بگویم که قوری های 2007 یک کلاه آشپزی برسر داشتند ( برای رتتویی ) ، در سال 2006 چندین عدد تصویر شعله ی آتش در گوشه کنار آن به چشم می خورد و در سال قبل از آن هم با رنگ های متفاوت به فروش می رسیدند.
 

 

دسته ها :
شنبه شانزدهم 6 1387

چند روز ژیش تو تهران دنبال این انیمیشن بودم وبالاخره بازبان اصلیش وکیفیت خوب گیرم اومد البته روش نوشته بود بازیر نویس فارسی البته زیاد مهم نیست که زبان اصلی باشه یا نه چون اصلا زیاد دیالوگی نداره اما کاره محشریه البته برای سنین بالای 10سال چون خیلی انیمیشن مفهومیه برای مابزرگ هاهم که عالیه چون عبرت بگیریم 

راستی نسخه دی وی دی اش گیرم اومد

نظر هم یادت نره چون این چند روز مسافرت بودم و چیزی ننوشتم 

دسته ها :
شنبه شانزدهم 6 1387

آخرین انیمیشن کمپانی پیکسار یعنی وال ئی با مقدار فروش216,191,000 و بر کنار کردن کونگ فو پاندا فعلا پر فروش ترین انیمیشن سال 2008 شد

این مطلب رو هم از سایت باکس آفیس می تونید بخونید

 

 

راستی ببخشید این مدت نبودم البته خبری هم نبود

دسته ها :
دوشنبه چهارم 6 1387
X