موزه هنر های کارتونی پیکسار که هرسال برگذار میشود امسال شنبه 11 اکتبر ساعت5:30 است و در های پیکسار برای همه باز میشه و  قیمت بلیت های این موزه 200$ برای هر شخص و 1200$ برای هر 10 نفر است.   در سالن اصلی پیکسار آغاز واز جمله کارهای آن و بازدید کنندگان می توانند در آنجا چرخی زده و به تصاویر وال ای که به در و دیوار چسبیده شده اند نگاه کنند ( تصاویر دیوار های سالن اصلی پیکسار با اکران هر انیمیشن تغییر می کنند ).در ساعت : 6:30 بازدید کنندکان وارد سینمای 235 نفری اختصاصی پیکسار می شوند و پشت صحنه و طریقه ی ساخت " در جستجوی نمو" ، "شگفت انگیزان" ، "رتتویی" و وال-ای را تماشا می کنند. و همچنین می توانند نگاهی به آخرین انیمیشن کوتاه پیکسار ، یعنی برن ای بیاندازند.
در آخر هم بعد از سخنرانی ( نمی دونم کی حرف می زنه ) می توانند با کارکنان پیکسار در سالن اصلی حرف بزنند و از فروشگاه تازه تاسیس پیکسار یادگاری بخرند.
در طول این تور هم از بازدید کنندگان بوسیله ی خوراکی و نوشیدنی های مختلف پذیرایی می شود ( حاضرم شرط ببندم یکی از خوراکی ها کورنفلکس های محبوب پیکسار هستش )
 است

 

پیکسار ازسال2003 بطور محدود هر ساله قوری های متحرکی را با نشان رندرمن ( نرم افزار و موتور قدرتمند پیکسار ) تولید و در قسمت فروشگاه داخل کمپانی خود و چند جای دیگر به فروش می رساند. از قوری های امسال فقط 3500 عدد تولید شده و به نوعی ویژه می باشند زیرا عدد 20 که گرامی داشت بیستمین سالگر رندر من است در جلوی آن به چشم می خورد.
برای کسانی که کنجکاو هستند هم باید بگویم که قوری های 2007 یک کلاه آشپزی برسر داشتند ( برای رتتویی ) ، در سال 2006 چندین عدد تصویر شعله ی آتش در گوشه کنار آن به چشم می خورد و در سال قبل از آن هم با رنگ های متفاوت به فروش می رسیدند.
 

 


دسته ها :
شنبه شانزدهم 6 1387
X